0 0
Az Ön kosara még üres!
Tegye a kívánt termékeket a kosarába!
Információk / Karrier

A Jász és Jász Kft.  egy évek óta növekvő, közel 30 éves múltra visszatekintő vállalkozás. Alaptevékenysége a teljes körű cégellátás, irodaszer forgalmazás, valamint irodatechnikai, másolás- és nyomtatástechnikai szolgáltatások illetve szervizszolgáltatások nyújtása cégek, irodák részére.

A cég erőssége a megbízhatóság, ügyfél centrikusság. E tulajdonságok alapvetően meghatározzák a cégkultúrát és a keresett kolléga mentalitását.

Stabil piaci jelenlétünk eredményeként, új munkatársakkal kívánjuk bővíteni csapatunkat.

A Jász és Jász Kft-nél a szerviz-technikus kollégával szemben elsődleges követelmény a jó kommunikációs készség, gyors kapcsolatteremtő képesség, precíz, pontos, szisztematikus munkavégzés.

Feladatai:

  • irodatechnikai eszközök (másolók, nyomtatók,) hibáinak feltárása, szervizelése, karbantartása, partnerek telephelyeire történő kiszállítása, üzembe helyezése, kellékanyag ellátása
  • vevő kapcsolattartás
  • partnerek problémáinak, igényeinek teljes körű ügyintézése (igények felvétele, felmérése, árajánlat küldése, megrendelés felvétele, műszaki segítségnyújtás, stb.)
  • háttér-adminisztrációs feladatok (nyilvántartások vezetése, jelentések készítése)

Elvárások:

  • szakirányú, minimum középfokú végzettség
  • legalább 2 éves szakmai tapasztalat, másoló-, nyomtató gépek szervizelése terén
  • kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány
  • megbízhatóság, rugalmasság

Előny:

  • Kyocera gépek ismerete
  • magas szintű számítástechnikai ismeret
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Stabil, piaci szintű jövedelem
  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Rendszeres szakmai képzések

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát, fizetési igényének megjelölésével az andras@jasz.hu emailcímre.